Witajcie!
Jakiś czas temu zachwycił mnie wzór (klik) na lamę. Ten projekt zaciekawił mnie przede wszystkim dlatego, że prawie nie ma zszywania (doszywa się jedynie ogonek i uszka).
A na zakończenie ktoś, kogo dawno już tu nie było: Luna zwana Luśką.
Pozdrawiam Was serdecznie!

